Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

RIVIERA TOUR – BEST TOUR OPERATOR MSC CRUISES

Před slavnostním křtem lodi MSC GRANDIOSA v Hamburku proběhlo na lodi MSC GRANDIOSA setkání prodejců plaveb MSC Cruises a jejich partnerů – ALL - STARS ON THE SEA. Za Českou republiku se této prestižní události účastnila i CK RIVIERA TOUR, největší autorizovaný prodejce plaveb MSC CRUISES v ČR. Během velmi příjemného setkání s ostatními kolegy z oboru (SATUR, ORBIS LINK, ONE WORD TRAVEL,…), byly prezentovánány i nové vize a priority plavební společnosti MSC CRUISES.

Pierfrancesco Vago, výkonný předseda společnosti MSC Cruises, uvedl: „Společnost MSC Cruises od svého počátku dbá na životní prostředí a způsoby, jak minimalizovat a neustále snižovat naši ekologickou stopu na moři pomocí inovativních, špičkových a účinných technologií, které se nachází v celé naší flotile. S každou novou lodí snižujeme úroveň vlivu na životní prostředí a naším konečným cílem jsou operace s nulovými emisemi. MSC Grandiosa nás posune o další významný krok vpřed v této naší vizi do budoucnosti.“

Riviera tour

Společně s MSC Grandiosa, která byla pokřtěna v německém Hamburku dne 9. listopadu, byl představen systém SCR, který díky pokročilé technologii aktivního snižování emisí pomáhá snižovat oxidy dusíku o 90%. Oxid dusičitý z provozu motoru se odvádí pomocí katalyzátoru - zařízení s vysokou hustotou vyrobeného z ušlechtilých kovů - a přeměňuje ho na dusík a vodu, což jsou neškodné sloučeniny. Loď je rovněž vybavena systémem AWT nové generace. Díky velmi jemné filtraci prochází odpadní voda z MSC Grandiosa komplexním procesem čištění, který ji přeměňuje na téměř stejně kvalitní vodu, jako je z vodovodu. Systém splňuje tzv. „Baltský standard“ a zpracovává odpadní vody na vyšší úroveň než většina standardů pro nakládání s odpady dostupných ve městech po celém světě. Příští vlajková loď společnosti MSC Cruises bude proto dodržovat nejpřísnější ekologické normy na světě stanovené Mezinárodní námořní organizací (IMO), což povede v těchto oblastech k téměř nulovému dopadu. To také umožní certifikaci MSC Grandiosa pro provoz v delikátním prostředí, jako je Baltské moře a Aljaška.

MSC Grandiosa je také vybavena energií z „pobřeží na loď“, která spojuje výletní lodě v kotvišti s místní energetickou sítí přístavu, aby se tak snížily emise do ovzduší v přístavu. Toto je funkce, která je dostupná v celé flotile nových lodí MSC Cruises od roku 2017. A jsme velmi rádi, že RIVIERA TOUR je součástí těchto změn.

V rámci setkání ALL STARS ON THE SEA byli vyhodnoceni a odměněni nejlepší prodejci plavební společnosti MSC CRUISES v několika kategoriích. CK RIVIERA TOUR obhájila své postavení z roku 2016 na trhu výletních plaveb MSC CRUISES v České republice, na Slovensku a Rakousku, kdy získala ocenění BEST GROUP PRODUCER 2016. Právě v Hamburku dne 8. listopadu 2019 převzala ocenění z rukou Angelo Capurra, Executive Director (EEM Market ČR, SLOVENSKO,MADARSKO, POLSKO, RUMUNSKO), ocenění BEST TOUR OPERATOR 2019.

Toto významné ocenění se prozatím podařilo získat v ČR pouze CK RIVIERA TOUR.

„Není to ocenění vymyšleného produktu, marketingové kampaně nebo zaplacené reklamy. Je to ocenění více než patnáctiletého úsilí prodeje plaveb v ČR, je to ocenění především loajálnosti a podpory plavební společnosti MSC CRUISES, je to ocenění našich zaměstnanců v kancelářích, delegátek, řidičů a třeba i uklízeček. Každý má svůj podíl na tomto ocenění, protože svoji práci dělají s obrovským nasazením a navíc s láskou. A právě v tom je RIVIERA TOUR opravdu jiná. Ale toto ocenění je stejnou měrou oceněním i našich klientů za jejich důvěru, vstřícnost a hlavně věrnost.“ řekl Pavel ČÍŽ – ředitel CK RIVIERA TOUR po slavnostním předávání cen.

Gianluigi Aponte

Opravdu velmi milým překvapením bylo setkání se zakladatelem MSC CRUISES panem Gianluigi Aponte, který založil plavební společnost MSC CRUISES v roce 1970. O té doby, kdy začal nákupem jedné lodi, vybudoval doslova světové impérium . V roce 2009 obdržel státní vyznamenání Neapolitan Excellence in the World, v roce 2012 získal ocenění Cruise International Lifetime Achievement Award jako uznání své dlouhodobé činnosti v tomto odvětví. V říjnu 2013 obdržel od italského prezidenta Giorgia Napolitana cenu celoživotního úspěchu organizace Containerization International a také rytířství a Řád za zásluhy o práci.

Riviera tour

„Sedět, mlčet a poslouchat. S obrouvskou úctou a pokorou příjímat každé slovo, radu, inspiraci tohoto úžasného člověka, který je pro mě obrovským vzorem nejen pro to, co v životědokázal, ale i pro jeho neskutečnou skromnost a pokoru.“ řekl po setkání s Gianluigi Aponte ředitel CK RIVIERA TOUR Pavel ČÍŽ.

„Už samotná účast na ALL- STARS ON THE SEA je pro nás velmi významnou událostí a získání ocenění je nejen výsledkem naší práce, ale především závazkem do budoucnosti, abychom si udrželi standart našich služeb a zvládli nároky a požadavky plavební společnosti MSC CRUISES do nás vložené“ ukončil rozhovor ředitel CK RIVIERA TOUR.

Riviera tour

- PR článek - 

Článek byl zobrazen 4 739 krát.

Kontextová reklama

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko
Poznávací zájezdy